Ekibimiz

26/04/2019

Hayriye TARTICI  – Serbest Muhasebeci  Mali Müşavir  -  Denetçi

 

7.jpgHayriye TARTICI  İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler  Odasına kayıtlı üyesi olarak İstanbul -   Büyükçekmece ilçesinde Serbest   Muhasebeci   Mali   Müşavirlik faaliyetini sürdürmektedir.   Serbest   Muhasebeci   Mali   Müşavir Hayriye TARTICI’ nın  uzmanlık alanları :  Hile Denetimi, Vergi Danışmanlığı, Dava Destek Danışmanlığı(Sahte Belge Düzenleme/Kullanma ve Suiistimal İncelemeleri), Uzman Mütalaası, Sigorta Hasar Dosyaları Bilirkişiliği, Aktuerya Hukuku, Stratejik Yönetim Muhasebesi Uzmanlığı, İnşaat Muhasebesi Uzmanlığı, Mali İç Denetim Uzmanlığı, Sahte Belge İnceleme Uzmanı, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Uzmanlığıdır.  Hayriye TARTICI,  bağımsız denetim faaliyetlerini ise şirketimiz bünyesinde Denetçi olarak sürdürmektedir. 

 


 

Atakan ŞAHİN  – Serbest Muhasebeci  Mali Müşavir  -  Denetçi

 

Atakan ŞAHİN  Çorum doğumlu olup, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler  Odasına kayıtlı üyesi olarak Ankara’ da  Serbest   Muhasebeci   Mali   Müşavirlik faaliyetini sürdürmektedir.

 

Atakan ŞAHİN,  bağımsız denetim faaliyetlerini ise şirketimiz bünyesinde Denetçi olarak sürdürmektedir.

 

 


 

Gonca ARIK  – Serbest Muhasebeci  Mali Müşavir  -  Denetçi Yardımcısı

 

8.jpg

1983 yılında Ankara’da doğdu. 2002-2006 Yillarinda Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde ve 2004-2008 Yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde eğitim görüp; mezun oldu.

 

Bir dönem Özel sektörde Muhasebe Sorumlusu olarak görev yaptı. 2008-2014 Yıllarında Yeminli Mali Müşavir Haldun GÜLER ile çalıştı. 2014’den bu yana  Güler - Güler Bağımsız Denetim AŞ’de SMMM - Denetçi Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 

 


 

Emre GÜRLEK  – Serbest Muhasebeci  Mali Müşavir  - Denetçi Yardımcısı

 

9.jpg

1987 Ankara - Beypazarı ilçesinde doğdu.Eğitim hayatı Karaşar İlköğretim Okulu ve Beypazarı Lisesinde okudu. 2008 yılı Dumlupınar Üniversitesi Altıntaş MYO Muhasebe bölümünden mezun oldu. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi.

 

Emre GÜRLEK 2013 yılında muhasebe elemanı olarak mesleğe başlamıştır. Sınavları başarıyla kazanarak 2019 yılında SMMM ünvanını almıştır. 2018 yılından itibaren Güler & Güler Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş’de Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 


 

Batuhan KIR  – Denetçi Yardımcısı - KDV İade Bölümü

 

10.jpg

1989 Ankara Keçiören İlçesinde doğdu..Eğitim hayatı Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu ve Fatih Anadolu Lisesin de okudu. 2011 yılı Tokat Gaziosmapaşa  Üniversitesi Erbaa MYO Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun oldu.Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde öğretim hayatına devam etmektedir.

 

Batuhan KIR 2012 yılında YMM yanında muhasebe elemanı olarak iş hayatına başlamıştır. KDV İade, Tam Tasdik, Denetim alanın da 7 yıllık deneyime sahiptir. 2017 yılından itibaren Güler & Güler Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş’de KDV İade Uzmanı olarak çalışalarına devam etmektedir.

 


 

Fehme  ÇİNDAŞ  – Denetçi Yardımcısı - KDV İade Bölümü

 

11.jpg

1994 Yılında Ardahan İli, Göle ilçesinde doğdu. Eğitim hayatı Yeniköy İlköğretim Okulu ve Hasanoğlan Fatih Lisesinde okudu. 2017 yılı Kırklareli Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu.

 

Fehme ÇİNDAŞ 2019 yılında Güler & Güler Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş’de kdv iade elemanı olarak çalışmaya başladı halen Güler & Güler Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş’ de çalışmalarına devam etmektedir.